Naujienos

2018-10-18 04:10:48

Duris atvėrė Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro filialas Nemakščiuose

Spalio 10 d. Nemakščių bendruomenės patalpose įvyko Vaikų dienos užimtumo centro Nemakščių filialo atidarymas. Atidaryme dalyvavo Raseinių socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams  A. Urbonienė, Vaikų dienos užimtumo centro vedėja V. Ambrozaitienė, bei socialinė pedagogė R. Stankuvienė.

Vaikų dienos užimtumo centras veiks kiekvieną trečiadienį nuo 13:00 iki 16:30 val. Jame paslaugas teiks Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centre dirbantys specialistai. Nemakščių filiale ugdymas vaikų dienos centre vyks siūlant įvairiausius užsiėmimus, kurių metu vaikai mokysis bendrauti, buitinių įgūdžių, savarankiškumo, atsakomybės, atskleisti asmeninius gebėjimus. Be muzikos, šokio, piešimo pamokėlių bus įgyvendinamos ir tokios socialinės edukacinės programos kaip įvairios išvykos, atliekamas individualus ir grupinis darbas su tėvais.

 Pagrindinė darbo su vaiku sąlyga - santykio užmezgimas ir stiprinimas, tad Vaikų dienos užimtumo centre vaikai sulauks pozityvaus specialistų dėmesio. Šiam santykiui užmegzti palankiusia  veikla bus  individuali pagalba ruošiant namų darbus, nes tai vyks individuliai: vaikas turės pagalbininką – darbuotoją, kuri ne tik paaiškins, kaip spręsti vieną ar kitą užduotį, tačiau bendraudama ir savo elgesiu rodydama pavyzdį skatins vaikus mokytis, suteiks didelę paramą ir palaikymą.

 

BĮ Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro vedėja

Vilma Ambrozaitienė